Karton Çanta

Çeşitli Ölçülerde

Kağıt Çanta - Karton Çanta

Firmaların logo, adres, iletişim v.b. bilgilerini içeren Baskılı Karton Çantalar, farklı üretim teknikleri ve tasarımlarıyla istenilen büyüklüklere uygun olarak hazırlanıp müşterilere teslim edilir.


Baskılı Karton Çantalar kuşe, amerikan bristol, kraft, fantazi kağıt, geri dönüşümlü kağıt v.b. üzerine selofan, lokal lak, vernik gibi uygulamalar yardımıyla ofset, uv, dijital, altın varak, gümüş varak, gofre teknikleriyle basılıp özel kesim, yapıştırma ve ipleme aşamalarıyla en iyi şekilde üretilir.


Karton çantaların farklı ebat, tasarım, baskı seçeneklerini değerlendirip size en uygun üretimin yapılması için bizimle iletişime geçebilir ve amacınıza uygun olarak karton çantalarınızı sipariş edebilirsiniz.


Ürününüzü sattıktan sonra müşterinize ne şekilde verdiğiniz önemli. Çok kaliteli bir ürünü, kalitesiz bir ambalaj ile teslim ederseniz ürününüzün ilk sunumunda sınıfta kaldınız demektir. Bunun için sizin için gerekli olan sunumu gereğinde karton çanta ile yapmak zorundasınız.

Tercihini karton çantadan yana kullanan firmalar, hem müşterilerine satış sonrası taşıma kolaylığı sunmakta hem de diğer hedef kitlelerine reklam ve tanıtımlarını etkili bir şekilde yapmaktadır.

Karton çanta üretiminde genellikle, Amerikan Bristol, Kraft, 1.hamur ve fantazi kağıtlar kullanılmaktadır.