Etiket

Sticker Kesim

Ürününüzü ilk bakışta tanımak için etiketlerden faydalanırız. Bu yüzden ürün bilgisi, kargo bilgisi ya da uyarı maksatlı etiket bir başka  deyişle sticker kullanırız.

Etiket - Sticker

Etiketler üzerinde firma bilgileri, iletişim bilgileri marka reklamı, ürün bilgilerinin olduğu kendinden yapışkanlı stickerlardir. Kuşe, birincihamur, şeffaf, opak gibi çeşitleri vardır. Etiket ürünlerinizin tanıtım ve reklamı için en önemli görseldir. 

Genellikle kullanım alanları şunlardır.

  • Ürün etiketi
  • Barkod etiketi
  • Koli etiketi (Holtmelt sticker kullanılır.)
  • Kargo etiketi
  • Fiyat etiketi
  • Uyarı etiketi
  • Araç etiketi
  • Kişisel etiket (doğum günü ve özel günler için)
  • Fatura etiketi (adres değişimlerinde ve Banka hesap Numarası eklemek için.)

ETİKETLERİN ÜRETİMİNDE KULLANILAN EKSTRA İŞÇİLİKLER

Baskı tek renk ya da çok renkli yapılabilmektedir.
Baskı sonrası parlak selefon, mat selefon, vernik, varak baskı, istenilen ebat ve şekilde tam – yarım kesim yapılabilmektedir.

 

Değişken Tasarımlar, Birçok Alternatif

Etiket sayfaları promosyonlar ve etkinlik pazarlaması için mükemmeldir. Bunları posta veya iade adres etiketleri, zarf mühürleri ve hatta isim etiketleri olarak kullanabilirsiniz.

Bazıları ambalaj etiketlerini sayfalara yazdırmayı sever, çünkü soyulması ve uygulanması daha kolaydır. Özel çıkartma sayfaları ofislerde ve depolarda varlık yönetimi için de istisnai bir durumdur.

Marka olarak, logonuzun ve sloganınızın farklı formlarını da bastırabilirsiniz.  Markanıza uygun simgeler ve akılda kalıcı ifadeler ekleyin. Bunlar, sizi müşterilerinize karşı çekici kılacaktır.

Etiketlerden yararlanmanın birçok alternatifi vardır. AKB Matbaa’dan sipariş vermenin en iyi yanı, çıkartmalarınızı yalnızca 1 iş günü içinde bastırabilmenizdir.

Dikkat çekmek ve uyarı gibi amaçlar için kullanılan etiket basımı reklam amacına da hizmet eder. Tasarımda planlanan metine ilave olarak firmanızı anımsatan detaylar uygulanarak reklam stratejisi uygulanabilir. Bu sayede üründen pek çok bakımdan fayda sağlamış olursunuz. 

Tasarım ekibimiz size en iyi görseli sunmak için yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Etiketlerden başka ürünlerimize de bakmak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Başa dön